Антон та Оксана

м.Київ

Мали нагоду проводити весільну фотосесію з Василем. Це був, мабуть, наш найкращий досвід співпраці с фотографом. Все було весело, щиро, дуже невимушено. А результат який..... :) Ми залишились дуже задоволені. Це той випадок, коли замість нудної серйозної весільної фотосесії, ми мали приємну прогулянку с дуже крутим результатом :) Залишились дуже задоволені )

Родина Медведовських :)

Михайло та Соломія

м.Львів

Василь - неймовірний фотограф ! Працювали з ним тричі й плануємо надалі:)  

Якщо ви хочете отримати чудові фото - тоді вам точно до Василя!

Він веселий, допоможе у позуванні, з ним дуже легко та комфортно . Ми завжди задоволені результатом!

Наше весілля, наш особливий день, назавжди закарбований у чудових фото:) 

Дуже всім рекомендую й обов’язково буду рекомендувати своїм близьким )

Назар та Оксана

м.Львів

Надзвичайно щасливі, що маємо можливість працювати з таким талановитим та харизматичним фотографом. Василь дуже вдало знаходить щирі моменти, усмішки, емоції, і фото виглядають природньо красивими. Дуже відповідально і професійно підходить до роботи, з ним легко і приємно працювати, особливо, на мою думку, Василю вдається знайти підхід до людини і відкрити її для фотографії. Ми дуже задоволені такою співпрацею, оскільки зараз маємо закарбавані найважливіші моменти нашого життя, і надіємося, що вона продовжиться:)

Олег та Каріна

м.Дніпро

Мы поженились и поехали во Львов, задолго до этого я искала фотографа и очень волновалась о конечном результате. Но с Васей случился какой-то дзен. Вообще, мы с мужем два неповоротливых бревна, но Васе удалось за непринужденной беседой нас расшевелить. Мы кайфонули. Фото мы получили через несколько дней и когда их увидели поднимали друг другу челюсти. Ведь, правда! Невероятная красота! Ещё долго я всем рассказывала об этом львовском волшебнике. Талантливый весёлый парень! Все быстренько бежим к Васечке за классными эмоциями и новыми фотографиями!!

Олег та Христина

м.Львів

Василь Зорена був у нас фотографом на весіллі. Ми дуже задоволені результатом його роботи. Надзвичайно відповідальна та приємна людина. Та має хист та талант у фото мистецтві. Також отримали чудовий фото альбом та флешку з усіма фото які були усі вдалі! Ми дуже вдячні!